Volně prodejný léčivý přípravek
Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety PARALEN 125 se podávají dětem ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních dětského věku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek se podává při horečce, hlavně při akutních virových a bakteriálních infektech. Jako analgetikum je vhodný při bolesti mírné a střední intenzity různého původu, např. bolesti hlavy, bolesti kloubů a svalů při chřipkových onemocněních apod. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Nurofen se užívá při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, menstr. bolesti, bolesti zubů, svalů a kloubů, bolesti po operaci a při chřipce a nachlazení. Je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let s hmotností nad 20 kg. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti, bolesti kloubů, svalů. Vhodný při horečce, chřipkových onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Paralen 100 je určený k léčbě horečky, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích, k léčbě bolesti zubů (včetně bolesti provázející prořezávání zoubků), bolesti hlavy, bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivé etiologie. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek se podává při horečce, hlavně při akutních virových a bakteriálních infektech. Jako analgetikum je vhodný při bolesti mírné a střední intenzity různého původu, např. bolesti hlavy, bolesti kloubů a svalů při chřipkových onemocněních apod. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek tlumí nejrůznější bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti, bolesti kloubů, svalů. Vhodný při horečce, chřipkových onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních chřipkových onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Tento volně prodejný přípravek se užívá k tlumení mírných a středně silných bolestí. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Paralen 500 se používá ke snížení horečky a k léčbě bolesti mírné až střední intenzity, jako je bolest hlavy, bolest zubů, bolestivá menstruace, neuralgie, bolesti zad a bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivého původu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Nurofen se používá u mírných až středně silných bolestí jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, bolesti zubů, neuralgie, bolesti při menstruaci, bolesti svalů a kloubů a bolesti po operaci. Rovněž potlačuje zánět a horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Paramax Combi 30 tablet je přípravek zmírňující bolest a snižující horečku. Paramax Combi obsahuje dvě léčivé látky,paracetamol a kofein.Paracetamol zmírňuje bolest a snižeje horečku a kofein zvyšuje účinek proti bolesti. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Coldisept nanoSilver ušní kapky se používají k podpoře léčby zánětu zevního zvukovodu způsobeného bakteriální nebo plísňovou infekcí. Nanočástice stříbra a mědi potlačují růst bakterií a plísní.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek se užívá u degenerativních onemocnění kloubů zejména kolenního (gonartróza), kyčelního (koxartróza) a u artrózy kloubů prstů. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Roztok neobsahuje žádný konzervant.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek se používá k rychlému a dlouhodobému zmírnění očních obtíží např. svědění a slzení, které jsou způsobeny alergií na trávy, pyl a jiné látky. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
AdTab je chutná žvýkací tableta pro psy. K léčbě napadení blechami a klíšťaty u psů. Tento veterinární léčivý přípravek má okamžitý smrtící účinek na blechy a klíšťata, který trvá 1 měsíc.
Doplněk stravy
Doplněk stravy Lipo-C-Askor Forte obsahuje RosaCelip-LD s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery). Doporučuje se užívat při stavech provázených zvýšenou potřebou obranyschopnosti a odolnosti organismu.
Volně prodejný léčivý přípravek
Aulin obsahuje léčivou látku nimesulid. Patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Antioxidační komplex s extra dávkou selenu, vitaminu C a E, které pomáhají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Selen, zinek, vitaminy A a C přispívají k normální funkci imunitního systému. Selen podporuje správnou činnost štítné žlázy.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek COTYLENA se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Silná dávka 60 mg koenzymu Q10 s novou, inovativní technologií liposomálního vstřebávání s klinicky ověřenou účinností pro extra vysoké vstřebávání. Klinická studie potvrdila 9x vyšší vstřebávání ve srovnání se standartním koenzymem Q10.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek je určen na plísňová a kvasinková onemocnění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Synbiotická super kombinace 10 extrémně odolných živých probiotických kultur s prebiotiky. Navíc obohaceno o vitamin C a selen na posílení imunity. Vhodné ke každodennímu užívání.