Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
VERAL patří do skupiny léků, které se označují jako nesteroidní protizánětlivé léky a které se používají k léčbě bolesti a zánětu. Zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a otok a také snižuje horečku. Neovlivňuje však příčiny zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Diclofenac se používá k úlevě od bolesti a zmírnění zánětu a otoku při poranění šlach, vazů, kloubů a svalů způsobených např. podvrtnutím, vymknutím a pohmožděním. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, aj. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika. Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Dicloziaja je gel obsahující dietylaminovou sůl diklofenaku, která je nesteroidním antiflogistikem účinkujícím proti bolesti a zánětu. Díky vodo-alkoholovému základu má gel zklidňující a chladivý účinek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Ibalgin 400 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek s rychlým nástupem účinku, který přináší úlevu od bolesti a je určen pro krátkodobou léčbu: vyvrtnutí kloubů, natažení svalů, nebo jiné poúrazové bolestivé stavy - bolest zad - bolest hlavy - bolest zubů - bolest při menstruaci. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Dolgit krém je určen k léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému a k místní léčbě poranění pohybového ústrojí. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Brufen 400mg je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. Brufen 400mg není vhodný pro děti do 12 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Diclofenac se používá k úlevě od bolesti a zmírnění zánětu a otoku při poranění šlach, vazů, kloubů a svalů způsobených např. podvrtnutím, vymknutím a pohmožděním. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Emoxen Gel se používá k léčbě poúrazových bolestivých stavů, jako jsou pohmoždění, podvrtnutí kloubu a poranění měkkých částí kloubů včetně poúrazového zánětu výstelky kloubního pouzdra, zánětu kloubního váčku a zánětu šlach. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Algesal krém se používá k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů s projevy otoku či zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti např. hlavy, zubů, menstruační bolesti, k léčbě horečky a bolesti doprovázející nachlazení a k léčbě bolesti a zánětu u zánětlivých kloubních onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Diclofenac Galmed 1% gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Diclofenac Galmed 1% gel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Je určen ke vtírání do pokožky. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Extra silný koenzym Q10 100mg, tělu vlastní a vysoce vstřebatelný. Q10 se vyskytuje ve všech buňkách těla, zejména v srdci. Obohaceno o vitaminy B1,E a selen. B1 podporuje získání energie, činnost srdce a nervové soustavy.
Doplněk stravy
D - manóza k péči o močové cesty vhodná nejen pro pacienty trpící na problémy s močovým ústrojím, ale vhodná rovněž pro těhotné ženy.
Volně prodejný léčivý přípravek
OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu a v příbalové informaci v bodě 3. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Hubnoucí koktejl s obsahem pravých banánů, WPC 80% a Acetyl-L-Carnitine HCL (1000 mg v jedné dávce - 30 g).
Doplněk stravy
Přípravek na přírodní bázi obsahující kotvičník (Tribulus), který podporuje tvorbu testosteronu, plodnost, sexuální a fyzickou kondici muže. Doporučuje se v období mužské andropauzy.
Doplněk stravy
Přípravek Candivac ® je kandidový lyzát připravený speciální technologií z kandidových kmenů nejčastějších původců vaginálních kandidóz.
Doplněk stravy
D - manóza k péči o močové cesty vhodná nejen pro pacienty trpící na časté problémy s močovým ústrojím, ale vhodné i pro těhotné ženy.
Volně prodejný léčivý přípravek
OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu a v příbalové informaci v bodě 3. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Hubnoucí koktejl s obsahem pravých jahod, WPC 80% a Acetyl-L-Carnitine HCL (1000 mg v jedné dávce - 30 g).
Doplněk stravy
GYNIMUN DUAL PROTECT obsahuje tři vybrané patentované kmeny humánních laktobacilů, které pomáhají obnovit harmonii přirozené střevní a vaginální mikroflóry. Pomáhá při bakteriální vaginóze a předchází jí. Obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru.