Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
VERAL patří do skupiny léků, které se označují jako nesteroidní protizánětlivé léky a které se používají k léčbě bolesti a zánětu. Zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a otok a také snižuje horečku. Neovlivňuje však příčiny zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika. Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Dicloziaja je gel obsahující dietylaminovou sůl diklofenaku, která je nesteroidním antiflogistikem účinkujícím proti bolesti a zánětu. Díky vodo-alkoholovému základu má gel zklidňující a chladivý účinek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek s rychlým nástupem účinku, který přináší úlevu od bolesti a je určen pro krátkodobou léčbu: vyvrtnutí kloubů, natažení svalů, nebo jiné poúrazové bolestivé stavy - bolest zad - bolest hlavy - bolest zubů - bolest při menstruaci. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Dolgit krém je určen k léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému a k místní léčbě poranění pohybového ústrojí. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Diclofenac se používá k úlevě od bolesti a zmírnění zánětu a otoku při poranění šlach, vazů, kloubů a svalů způsobených např. podvrtnutím, vymknutím a pohmožděním. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Emoxen Gel se používá k léčbě poúrazových bolestivých stavů, jako jsou pohmoždění, podvrtnutí kloubu a poranění měkkých částí kloubů včetně poúrazového zánětu výstelky kloubního pouzdra, zánětu kloubního váčku a zánětu šlach. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí a tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen. Ibuprofen tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje horečku. Zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v organismu podílí na vzniku bolesti, zánětu a horečky. Určen osobám starším 12 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Ibalgin 400 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek Algesal krém se používá k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů s projevy otoku či zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti např. hlavy, zubů, menstruační bolesti, k léčbě horečky a bolesti doprovázející nachlazení a k léčbě bolesti a zánětu u zánětlivých kloubních onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
Volně prodejný léčivý přípravek
Diclofenac Galmed 1% gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Diclofenac Galmed 1% gel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Je určen ke vtírání do pokožky. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Doplněk strav s obsahem methioninu, antioxidační komplex tvořený vitamínem C, E, selenem, zinkem, vitamínem B2, a dále vitamín B6 a betakaroten - provitamín vitaminu A.
Doplněk stravy
Vitamín C je pro lidský organismus nezbytný. Lidské tělo si nedokáže samo vitamín C vyrobit a musí ho tedy přijímat jen ve stravě. Jeho potřeba se zvyšuje zvlášť v období zvýšené fyzické a psychické zátěže, po úrazech, operacích a v rekonvalescenci.
Doplněk stravy
Multivitamín Minerál vyniká nadstandardní skladbou živin. Na rozdíl od běžných produktů obsahuje 41 složek v adekvátním množství a s prodlouženým účinkem.
Doplněk stravy
Methionin PLUS Galmed je prémiový 10 složkový produkt pro podporu vlasů, pokožky a pleti. Hlavní složka L-methionin je esenciální (nepostradatelná) aminokyselina nutná pro tvorbu bílkovin.
Doplněk stravy
Revalid Hair Complex je nejmodernější kombinace aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Obsahuje vitaminy, minerály, aminokyseliny a rostlinné extrakty pro podporu růstu vlasů. Hydratační krém na ruce zvláčňuje a obnovuje kožní bariéru.
Volně prodejný léčivý přípravek
Přípravek je určen k mírnění otoků, zánětů a bolesti. Má příznivý vliv na imunitu a usnadňuje hojení. Čtěte pozorně příbalový leták.
Doplněk stravy
Hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek – betaglukany, houbovou vlákninu a další. Rakytník řešetlákový je na podporu obranyschopnosti organizmu, snižuje únavu, podporuje činnost srdce a trávicího traktu, udržuje zdravou pokožku.
Doplněk stravy
Vysoká dávka omega 3 prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak. Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) jsou polynenasycené mastné kyseliny důležité pro lidské zdraví a četné tělesné funkce.
Doplněk stravy
Unikátní multifunkční kombinace minerálních látek a vitaminů nezbytných pro mnoho klíčových procesů v lidském organizmu.
Doplněk stravy
Femibion pro specifické potřeby těhotné ženy a jejího miminka od 13.týdne těhotenství až do porodu. Pomáhá doplňovat látky důležité v těhotenství, jako doplněk k pestré stravě. 4 týdenní balení = 28 tablet + 28 tobolek.
Doplněk stravy
Přípravek Lutenin Prémium je prémiový doplněk stravy, který obsahuje komplex 9-ti složek vitamínů a minerálů pro oči. Spolu s kapkami Hyal Vision tvoří kompletní řadu péče o Váš zrak.
Doplněk stravy
Doplněk stravy s extraktem ženšenu a zeleného čaje, obsahuje vyvážené množství vitaminů a minerálních látek pro každodenní péči.